Eotton to międzynarodowa, ekologiczna marka ubrań dla niemowląt i małych dzieci. Nowoczesna i ekskluzywna a zarazem wyrastająca z natury. Modna a jednocześnie ponadczasowa. Jedyna i niepowtarzalna – tak jak Twoje dziecko.

Nasze produkty z jednej strony są tworzone w oparciu o oryginalny, kanadyjski design oraz o nowoczesne podejście, którego sercem jest bezpieczeństwo dziecka i prostota użytkowania odzieży. A z drugiej swoje korzenie mają głęboko w naturze. W przenośni i dosłownie: nie tylko stworzyliśmy własny eko-styl, oparty o niebarwioną, naturalnie kolorową bawełnę ekologiczną, ale bawełnę tę znamy niemalże od korzenia, od ziarenka. Tak jak Ty znasz swoje dziecko.

Bawełna organiczna, z której tworzone są ubranka Eotton rośnie w jednym z najczystszych regionów Azji – u podnóża gór Tianshan. Jej produkcja jest przyjazna dla środowiska, a ubranka z niej wyczarowane – cudownie miękkie i w pełni bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry noworodków.

Barwy natury, charakterystyczne dla ubranek Eotton, nie tylko są uniwersalnie piękne i zawsze na topie, ale oznaczają również pewność świadomego wyboru. Tak jak chcesz zdrowo żywić swoje dziecko – tak chcesz je również zdrowo ubierać. Bo to, co naturalne zawsze będzie piękne i dobre. Dlatego naturalne piękno dzieci tak bardzo nas zachwyca i wzrusza.

Obserwuj nas